Notes nastolatki

„Tam gdzie śpiewają drzewa” autorstwa Laury Gallego to książka, która przede wszystkim przyciąga wzrok swoją piękną i tajemniczą okładką, a gdy zagłębimy się w jej treść poznamy niezwykłą historię o przyjaźni, determinacji, a także głębokiej miłości.

Teraz sama musisz zdecydować (...) czy będziesz dalej słuchaczem, czy wprost przeciwnie, wyruszysz na poszukiwanie własnej historii.

Nastoletnia Viana Rocgaris wychowywała się na dworze wśród wygód i bogactw. Miała zaplanowaną przyszłość u boku przyrzeczonego jej już w dzieciństwie Robiana, jednak kiedy królestwo, w którym mieszka dziewczyna zostaje najechane przez barbarzyńców, nastolatka musi porzucić swoje dotychczasowe życie i zawalczyć o to, co dla niej najważniejsze. Las staje się jej domem, to tam Viana przechodzi niezwykłą przemianę i tam czeka na nią największa przygoda jej życia…


„Tam gdzie śpiewają drzewa” to cudowna powieść, niesamowicie wciągająca i czarująca swoim baśniowym klimatem. Polecam wszystkim miłośnikom książek fantasy i nie tylko!

Podsumowanie

Tytuł: Tam gdzie śpiewają drzewa

Autor: Laura Gallego
Wydawnictwo: Dreams

Dla kogo? Dla młodzieży i nie tylko
O czym? O przyjaźni, determinacji, a także głębokiej miłości

Moja ocena: 10/10
Kategoria: fantastyka

Źródło okładki: dreamswydawnictwo.pl

Szukaj...

O mnie

Jestem nastolatką ciekawą świata. Interesuję się fotografią i grafiką komputerową. Właśnie tymi pasjami dzielę się na moim blogu. Znajdziesz tu mnóstwo wiedzy i inspiracji do działania!