Notes nastolatki

Rozwiń wyobraźnię i pobudź kreatywność! Pomogą Ci w tym kolorowanki. Możesz pokolorować je różnymi technikami np. kredkami, pisakami, czy farbami. Masz mnóstwo możliwości. W tym wpisie znajdziesz darmowe zimowe kolorowanki do druku dla dzieci i dorosłych.


Kolorowanka do druku na święta dla dzieci i dorosłych

darmowe materiały kreatywne do pobrania

kolorwanka zima do wydrukowania


Dzięki kolorowankom miło spędzisz czas. Pomogą Ci się odstresować. Są one znakomitą zabawą nawet dla osób, które nie interesują się rysunkiem, ponieważ ważne są tu nie umiejętności, a oczyszczenie umysłu i zniwelowanie codziennego stresu.


Kolorowanki dla 3 latków?

 

kolorowanka bożonarodzeniowa do druku


Kolorowanki mają też pozytywny wpływ na dzieci. Rozwijają ich zdolności motoryczne i są wstępem do nauki pisania. Wyciszają dzieci, pozwalają się skupić, ćwiczyć koncentrację, cierpliwość i wytrwałość.

 

Sprawdź też mój nowy wpis z kolorowankami świątecznymi!


Kolorowanki na święta do druku

kolorowanki dla dzieci do druku na święta


Poniżej znajdziesz serię zimowych kolorowanek do wydrukowania. Wśród nich odszukasz choinkę, bałwana, czy świąteczne prezenty.
Pliki do pobrania są w formacie JPG. Bez problemu wydrukujesz je na domowej drukarce. Wkrótce pojawią się też kolejne wzory!


Aby pobrać kolorowanki, kliknij wybrane zdjęcie poniżej i zapisz plik.

 

 
Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego lub przedszkolnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

 

Ps. mockupy użyte w tym wpisie pobrałam z tej strony.

 

 

kolorowanka dla dorosłych i dzieci do druku

 

 

Szukaj...

O mnie

Jestem nastolatką ciekawą świata. Interesuję się fotografią i grafiką komputerową. Właśnie tymi pasjami dzielę się na moim blogu. Znajdziesz tu mnóstwo wiedzy i inspiracji do działania!