Notes nastolatki

Robienie maskotek na szydełku sprawia mi wiele radości. Ostatnio stwierdziłam, że równie ciekawe byłoby stworzenie własnego wzoru szydełkowego. Tak oto powstała ta słodka grzechotka dla dzieci króliczek. Będzie to idealny wybór dla niemowlaka. Aby zrobić tą zabawkę potrzebujesz znać tylko 3 ściegi, dlatego będzie to dla Ciebie idealny projekt nawet jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki w szydełkowaniu.

Czytaj więcej...

Często zdarza mi się mieć nagłą ochotę na coś słodkiego. Snuję się wtedy między kuchennymi szafkami w poszukiwaniu smakołyków, ale kiedy nie ma nic godnego uwagi sięgam po jeden z moich sprawdzonych przepisów i zabieram się do działania. Ale ile razy można jeść to samo?  Nawet moja ulubiona tarta z owocami (tu przepis) czasem mi się nudzi i mam ochotę spróbować czegoś zupełnie nowego. Oto właśnie przedstawiam wam wynik moich kulinarnych poszukiwań – prosty przepis bez jajek na maślane francuskie herbatniki Petit Beurre.

Czytaj więcej...

Szukaj...

O mnie

Jestem nastolatką ciekawą świata. Interesuję się fotografią i grafiką komputerową. Właśnie tymi pasjami dzielę się na moim blogu. Znajdziesz tu mnóstwo wiedzy i inspiracji do działania!