Notes nastolatki

Procreate już od dłuższego czasu cieszy się duża popularnością wśród ilustratorów, zwłaszcza za granicą. Nierzadko można spotkać rysowników, którzy tworzą w tym programie, a ich prace wyglądają bajecznie. Z tego względu ta aplikacja wzbudza coraz większe zainteresowanie również w Polsce, dlatego postanowiłam zebrać w tym wpisie podstawowe informacje na ten temat.

Czytaj więcej...

Pierwszy śnieg już za nami, a to znaczy, że święta już tuż tuż. Niedługo kolorowe lampki oświetlą zimowe wieczory z ciepłą czekoladą pod kocykiem, dlatego pomyślałam żeby świąteczny klimat wprowadzić również w Procreate. W tym tutorialu po polsku pokażę Ci krok po kroku jak narysować pierniczki. Przeczytaj wpis i zrób własną ilustrację! (Część drugą tego poradnika znajdziesz tutaj)

Czytaj więcej...

Kolory. Jest ich mnóstwo. To daje milion możliwości. Ten nieograniczony wybór jest czasem przytłaczający. Lepiej użyć pomarańczowy z żółtym, a może lepiej z niebieskim? Albo może wybiorę fioletowy? Też masz czasem taki mętlik w głowie? Przeczytaj ten wpis i poznaj zasady i rozwiązania, które ułatwią ci dobór kolorów do Twoich projektów!

Czytaj więcej...

Szukaj...

O mnie

Jestem nastolatką ciekawą świata. Interesuję się fotografią i grafiką komputerową. Właśnie tymi pasjami dzielę się na moim blogu. Znajdziesz tu mnóstwo wiedzy i inspiracji do działania!