Notes nastolatki

Ostatnio stworzyłam kilka prac w Procreate i postanowiłam zrobić z nich kolorowanki. To już mój drugi wpis z takimi darmowymi materiałami do druku (pierwszy zobaczysz tutaj). Tym razem są to portrety dziewczyn do pokolorowania. Te darmowe kolorowanki antystresowe ze wzorem będą idealne dla nastolatek, dziewczynek, ale także dla dorosłych. Bierz się za kolorowanie!

 

antystresowe darmowe kolorowanki do druku
 

Antystresowe kolorowanki do druku dla nastolatek i dorosłych za darmo

Kolorowanki, które mają dużo elementów dla młodzieży do drukowania

 

Czym kolorować antystresowe kolorowanki dla dorosłych do druku?


Możesz użyć wszystkiego co masz pod ręką. Nadają się kredki pisaki farby a nawet pastele. Jednak ważne jest żeby medium które wybierzesz umożliwiało Ci dokładne kolorowanie małych elementów. Ja bardzo lubię używać do tego kredek koh-i-noor Polycolor oraz pisaków z końcówką pędzelkową.

kolorowanki dla dorosłych za darmo pdf


Co dają kolorowanki dla dorosłych?


Kolorowanki dla dorosłych mają działanie odstresowujące. Badania pokazują, że pozytywnie działają na układ nerwowy i pomagają się wyciszyć. Ponadto wspomagają kreatywność i są świetnym sposobem na relaks.

kolorowanki dla nastolatek do pobrania


Poniżej znajdziesz serię odstresowujących kolorowanek do wydrukowania. Pliki do pobrania są w formacie JPG. Bez problemu wydrukujesz je na domowej drukarce.

Aby pobrać kolorowanki, kliknij wybrane zdjęcie poniżej i zapisz plik.

 

 

darmowe kolorowanki dla dzieci do druku


Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego lub przedszkolnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

 

Mockupy, których użyłam w tym wpisie pochodzą z tej oraz tej strony.

Szukaj...

O mnie

Jestem nastolatką ciekawą świata. Interesuję się fotografią i grafiką komputerową. Właśnie tymi pasjami dzielę się na moim blogu. Znajdziesz tu mnóstwo wiedzy i inspiracji do działania!