Notes nastolatki

Ostatnio bardziej zainteresowałam się tworzeniem grafiki komputerowej. Zarówno rastrowej jak i wektorowej. Plakaty, które znajdziecie poniżej do pobrania są efektem moich ćwiczeń. Wykonałam je za pomocą tabletu Wacom Intuos M oraz programu Affinity Designer.


Plakaty zapisane są w formacie JPG i nadają się do druku. Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!


Jeśli chcesz udostępnić grafiki, to podlinkuj je do posta. Możecie mnie również znaleźć na Instagramie. Będzie mi bardzo miło jeśli oznaczycie mnie tam na zdjęciach z moimi grafikami.

Aby pobrać plakaty wystarczy w nie kliknąć.

 

 Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego, nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

 

Szukaj...

O mnie

Jestem nastolatką ciekawą świata. Interesuję się fotografią i grafiką komputerową. Właśnie tymi pasjami dzielę się na moim blogu. Znajdziesz tu mnóstwo wiedzy i inspiracji do działania!