Notes nastolatki

„Felix, Net i Nika oraz (nie) bezpieczne dorastanie” to już 14-ta część z serii „Felix, Net i Nika” autorstwa Rafała Kosika.

O poprzednich pozycjach pisałam już wcześniej w artykule Felix, Net i Nika - moja ulubiona seria książek. Wówczas myślałam, że najlepsze historie mam już za sobą, jednak Pan Rafał mnie zaskoczył…

Tym razem główni bohaterowie spędzają wakacje w Londynie, gdzie chcieliby odpocząć, ale kłopoty same ich przyciągają. Pod koniec wakacji, gdy okazuje się, że wydali już wszystkie pieniądze, muszą znaleźć pracę. Jak się okazuje nie jest to takie łatwe jak im się wydawało .. . zwłaszcza, że wokół dzieje się sporo dziwnych rzeczy.Niebezpieczne dorastanieBędzie się działo! Net w łóżku królowej, król szczurów, mega roboty, nie można też zapomnieć o EVS-ach. Jak zwykle będzie trochę niebezpiecznie, ale nie zabraknie dużej dawki humoru! Według mnie to najlepsza część z całej serii!

Warto tez dodać, że książkę można czytać niezależnie od innych części serii.

Ciekawostka!

Motto z tylnej okładki książki brzmi:

Piękne słowa lubią maskować brzydkie intencje

Szukaj...

O mnie

Jestem nastolatką ciekawą świata. Interesuję się fotografią i grafiką komputerową. Właśnie tymi pasjami dzielę się na moim blogu. Znajdziesz tu mnóstwo wiedzy i inspiracji do działania!