Notes nastolatki

Ostatnio na mojej półce pojawia się coraz więcej książek obyczajowych. Jedną z nich jest „P.S. I like you” autorstwa Kasie West. Po książkę sięgnęłam pod wpływem wielu pozytywnych opinii na temat twórczości tej autorki.

Otwieraj się na ludzi, bo może ci umknąć coś, co masz przed nosem.

Nastoletnia Lily Abbott to główna bohaterka, jest indywidualistką. Sama szyje sobie ubrania i nie wstydzi się w nich chodzić. Jej pasją jest muzyka. Sama pisze piosenki, gra na gitarze i lubi mocny rock. Pewnego dnia na nudnej lekcji chemii Lily zapisuje fragment piosenki jej ulubionego zespołu na ławce. Niespodziewanie na kolejnej chemii zauważa, że ktoś dopisał kolejny wers. Tak rozpoczyna się tajemnicza korespondencja Lily z nieznajomym.
Kim jest owy nieznajomy? Czy Lily znajdzie w sobie tyle odwagi by dowiedzieć się kim jest korespondent?

- Z kim rozmawiasz?
- Ze sobą.
- Często to robisz.
- Wiem. Jestem jedyną osobą, która mnie rozumie.

Książka dla młodzieży

„P.S. I like you” czytało mi się bardzo przyjemnie. Jest to lekka i sympatyczna książka idealna na zrelaksowanie się. „P.S. I like you” to pierwsza książka Kasie West jaką miałam przyjemność czytać, ale na pewno nie ostatnia, bo na półce już czeka „Chłopak na zastępstwo”.

Podsumowanie

Tytuł: P.S. I like you
Wydawnictwo: Feeria Young

Dla kogo? Dla młodzieży
O czym? O miłości, sile przyjaźni i o tym jak ważna w życiu człowieka jest rodzina

Moja ocena: 9/10
Kategoria: obyczajowe

Nona - 13 lat

Szukaj...

O mnie

Jestem nastolatką ciekawą świata. Interesuję się fotografią i grafiką komputerową. Właśnie tymi pasjami dzielę się na moim blogu. Znajdziesz tu mnóstwo wiedzy i inspiracji do działania!