Notes nastolatki

Pierwszy listek, drugi a potem kolejne i kolejne. Z małego nasionka nagle wyrasta coś dużego. To niesamowite obserwować ten proces. Jeśli tak jak ja, uwielbiasz rośliny to idealną lekturą będzie dla Ciebie książka Sebastiana Kulisa „Ogród na cztery pory roku”, która poprowadzi Cię przez cały rok upraw w zgodzie z naturą.

Czytaj więcej...

Ostatnio miałam dosyć długą przerwę od książek – tzw. zastój czytelniczy. Może kojarzycie? Ale niedawno dostałam powieść „Maresi. Kroniki czerwonego klasztoru” autorstwa Marii Turtschaninoff i myślę, że był to dla mnie idealny prezent na święta. Uświadomiłam sobie, jak wielka może być siła kobiet, gdy się wzajemnie wspierają...

Czytaj więcej...

Uwielbiam wszystkie książki Kasie West. Jej styl pisania jest tak przyjemny i lekki, że nie sposób oderwać się od historii, po prostu płyniesz razem z nią. Tym razem jednak autorka zdecydowała się na trochę inny typ powieści niż zazwyczaj. Dotychczas pisała tylko książki obyczajowe, a „Dziewczyna, która wybrała swój los” to pierwsza część serii fantasy w jej wykonaniu.

Czytaj więcej...

Szukaj...

O mnie

Jestem nastolatką ciekawą świata. Interesuję się fotografią i grafiką komputerową. Właśnie tymi pasjami dzielę się na moim blogu. Znajdziesz tu mnóstwo wiedzy i inspiracji do działania!